Szkolenia z Google Analytics, Google Tag Managera i Optymalizacji Konwersji 16-19 października 2017, WARSZAWA

Zarejestruj się już dziś »

Postaw na rozwój w branży z gigantycznym potencjałem

Istniejemy po to, żeby napędzać Świat danymi. Podoba Ci się taka wizja? Dołącz do nas i razem z nami buduj wyjątkową firmę. Jako specjalista możesz się rozwijać w zakresie optymalizacji konwersji ecommerce.

Dołącz do grona stale rozwijających się pasjonatów

W Conversion mamy zasady, których solidnie przestrzegamy. Uwaga: to nie są puste słowa. To wartości, którymi kieruje się każdy z nas.

Pasjonujemy się naszą pracą

Pasjonujemy się naszą pracą, właśnie dlatego jesteśmy mocno do niej zmotywowani. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko i z satysfakcją zbieramy owoce naszych wysiłków.

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy i zawsze będziemy

Nie interesuje nas bycie w czymś dobrymi. My chcemy być najlepsi. Prezentacja, spotkanie ropoczynające projekt, test A/B, wpis na naszego firmowego bloga – obojętne co robimy, zawsze robimy to najlepiej jak jest to tylko możliwe.

Jesteśmy szczerzy, otwarci i przyjacielscy

Obojętnie co robimy, zawsze traktujemy siebie nawzajem tak jakbyśmy chcieli aby traktowano nas samych. Jesteśmy szczerzy, otwarci i przyjacielscy, aby wspólna praca dawała każdemu z nas satysfakcję.

Jesteśmy jak Chris Gardner

Napędza nas chęć ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i nigdy się nie poddajemy – nawet jeżeli sprawy nie idą po naszej myśli. Jesteśmy przedsiębiorczy i wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Uparcie dążymy do wyznaczonych celów i je osiągamy.

Nasze wartości są spójne z Twoimi i chciałbyś pracować zgodnie z nimi?
Dołącz do nas!

Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz?

Na pewno spodoba Ci się to, że pracując z nami staniesz się jednym z nielicznych ekspertów z zakresu optymalizacji konwersji. Jesteśmy małą firmą, ale pracujemy dla największych klientów – dlatego w Conversion będziesz mieć ogromne znaczenie.

Ty = ekspert

To fajne uczucie, kiedy ma się pewność, że w tym co się robi, jest się najlepszym. Dołącz do nas i zobacz jak to jest – zainwestujemy w Ciebie dziesiątki godzin coachingu i szkoleń wewnętrznych, a także zapewnimy dostęp do naszej wiedzy wyniesionej ze zrealizowanych projektów.

Pracujesz z największymi

Już od pierwszych chwil będziesz pracował dla największych firm na polskim rynku ecommerce optymalizując ich obecność online.

Masz duże znaczenie

Jesteśmy małą firmą, więc każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój Conversion. To gwarancja, że każdy dzień będzie dla Ciebie pełen satysfakcji.

Prawdziwie elastyczny czas pracy

Oceniamy efekty Twojej pracy a nie liczbę godzin spędzonych w biurze. W piątek chcesz mieć wolne, bo planujesz wypad w góry? Daj nam tylko wcześniej znać i załatwione.

Twój własny MacBook Pro

Chcemy żeby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością. Właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy.

Pracujesz w fajnej atmosferze

Nasze biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku – jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na pufie, przegryźć firmowe owoce, przedyskutować nurtujące Cię problemy podczas piątkowego lunchu albo dokopać komuś w FIFĘ 🙂

W zdrowym ciele zdrowy duch 

Wspominając o firmowych lunchach.. Jeżeli czujesz, że kolejna pizza to trochę za dużo zawsze możesz zrzucić kilogramy wykorzystując kartę Multisport Pro. Albo przynajmniej przegryźć owoce, które są dostępne bez limitu w naszej kuchni.

Ubezpieczenie zdrowotne

Chcemy, aby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi – dlatego też otrzymujesz pełne ubezpieczenie zdrowotne Medicover.

Co oznacza fajna atmosfera? Zobacz jak pracujemy na co dzień:

Sprawdź aktualne oferty pracy

Business Development Representative

Kochasz sprzedaż i uderzanie do potencjalnych Klientów? Budujemy zespół sprzedażowy i poszukujemy energicznych osób na stanowiska New Business Representative, które uwielbiają generować leady i zamykać sprzedaż.

Zobacz ofertę

Junior UX Specialist

Jesteś entuzjastą użyteczności w sieci i chciałbyś optymalizować strony największych graczy w Polsce? Rozwijamy zespół projektowy i poszukujemy zdolnej, ambitnej osoby na stanowisko Junior UX Specialist.

Zobacz ofertę

UX Specialist

Znasz się na optymalizacji witryn pod kątem użyteczności i chcesz się dalej rozwijać? Budujemy zespół projektowy i poszukujemy doświadczonej, ambitnej osoby na stanowisko UX Specialist.

Zobacz ofertę

Marketing & PR Specialist

Zwany też Naczelnym Propagatorem Nieustającego Pasma Sukcesów. Szukamy energicznej osoby, która pociągnie Promocję w Marketing Mixie Conversion. Jeśli czujesz social media, jara Cię e-marketing i prowadzenie nowoczesnej komunikacji oraz content marketing to jest to coś dla Ciebie!

Zobacz ofertę
x

Pobierz najnowsze case study

Przeczytaj jak podnieśliśmy współczynnik konwersji w Reserved z pominięciem działu IT.

Pobierz case study