Google Analytics Premium Reseller

Zyskaj błyskawiczny dostęp do dokładnych danych o użytkownikach i zaawansowanych analiz.

integruj dane Google Analytics z rozwiązaniami DoubleClick i zwiększaj efektywność wydatków reklamowych
zyskaj szybki dostęp do dokładnych danych pozbawionych próbkowania
korzystaj ze wsparcia technicznego 24/7

Poznaj jakie przewagi daje Google Analytics 360 oraz dlaczego warto wybrać Conversion jako doświadczonego partnera, który pomoże Ci wykorzystać pełny potencjał tego narzędzia do optymalizacji ROI z wydatków na inwestycje online.

Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci więcej o Google Analytics 360.

Pomożemy Ci dostrzec i wykorzystać potencjał ukryty w danych

Od ponad 5 lat pomagamy firmom wykorzystywać dane, które pochodzą z kanałów cyfrowych do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Zmieniamy je w organizacje oparte na danych. Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci jak rozwiniesz biznes z wykorzystaniem Google Analytics 360 niezależnie od tego, czy posiadasz już to narzędzie, czy dopiero rozważasz jego wdrożenie.

Google Analytics 360 to dostęp do danych i integracji, dzięki którym zbudujesz trwałą przewagę konkurencyjną

Czy wiesz, że dzięki Google Analytics 360 zyskujesz szereg korzyści niedostępnych dla firm korzystających ze standardowej wersji narzędzia? Zarówno dostęp do dokładniejszych danych, jak i integracje z innymi narzędziami pozwolą Ci na wyprzedzenie konkurentów i dynamiczny rozwój firmy.

Błyskawiczny dostęp do precyzyjnych danych
Poczuj swobodę analizowania danych z aż 10 mln wizyt (20 razy więcej niż w przypadku standardowego Google Analytics). Koniec z próbkowaniem – teraz Twoje raporty będą oparte o precyzyjne dane o użytkownikach, bazujące na 100% sesji.

Bardziej efektywne działania marketingowe
Wykorzystaj aż 50 wymiarów niestandardowych i raporty niestandardowe z niepróbkowanymi danymi do wydzielenia dokładnych segmentów użytkowników, do których Twój zespół może dotrzeć z idealnie spersonalizowanym przekazem marketingowym.

Dane z wielu kanałów w jednym miejscu
Google Analytics 360 daje Ci eksluzywną możliwość integracji z DoubleClick Campaign Manager i Google BigQuery. Dzięki nim o wiele dokładniej przeanalizujesz zachowanie użytkowników i podejmiesz skuteczniejsze decyzje dotyczące alokowania budżetu marketingowego.

Wsparcie techniczne przez całą dobę
Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możesz korzystać z darmowego wsparcia technicznego Google oraz Conversion. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, związane zarówno z konfiguracją Google Analytics 360, jak i korzystaniem z narzędzia.

Uwolnij potencjał analityki internetowej i zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki Google Analytics 360.
Skontaktuj się z nami już teraz!

Otrzymuj wsparcie doświadczonych ekspertów w niedostępnym nigdzie indziej pakiecie

Gdy wybierzesz Conversion otrzymasz nie tylko licencję na narzędzie, ale przede wszystkim dostęp do eksperckiej wiedzy. Przeprowadziliśmy już ponad 120 wdrożeń Google Analytics, a także tysiące analiz, z których wnioski przełożyły się na zwiększenie zysków naszych Klientów o setki tysięcy złotych.

Przeprowadziliśmy ponad 120 wdrożeń Google Analytics

Wiemy, jak skonfigurować narzędzie w taki sposób, abyś mógł jak najefektywniej analizować dane oraz podejmować na ich podstawie decyzje zwiększające rentowność Twojej firmy. Mamy doświadczenie w opracowywaniu KPI, tworzeniu kokpitów menedżerskich, analizie efektywności źródeł ruchu.

Posiadamy ekspercką wiedzą potwierdzoną
certyfikacjami Google

Przechodząc pomyślnie proces zdobywania tytułu Google Analytics 360 Resellera udowodniliśmy, że nasze doświadczenie w zakresie wykorzystania analityki internetowej w biznesach Klientów zasługuje na to wyróżnienie. Posiadamy również status Google Analytics Certified Partner.

Potrafimy wykorzystać DoubleClick do zwiększenia
ROI z kampanii reklamowych

Google Analytics 360 posiada możliwość integracji z rozwiazaniami DoubleClick. Dzięki temu masz możliwość dokładniejszego śledzenia zachowań użytkowników, do których kierujesz swoje reklamy. Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami z zakresu tego narzędzia i pomożemy Ci zwiększyć ROI z kampanii marketingowych.

Nie tylko konfigurujemy narzędzie, ale również
wspieramy w analizie danych

Od 5 lat dzięki analizom danych pomagamy naszym klientom zwiększać zyski z działalności online. Konfiguracja narzędzia to dopiero początek – prawdziwa wartość tkwi w przełożeniu danych na działania rozwijające biznes. Sprawimy, że wykorzystasz je najlepiej jak to możliwe.

Posiadasz już Google Analytics 360 w swojej organizacji?

Często polskie oddziały międzynarodowych korporacji posiadają dostęp do Google Analytics 360, nie mają jednak zasobów i odpowiedniego wsparcia, aby w pełni korzystać z możliwości jakie daje biznesowi to narzędzie.

Eksperci Conversion pomogą Ci wykorzystać potencjał Google Analytics 360 i osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty dzięki zaawansowanej konfiguracji, integracji z DoubleClick i ciągłej kontroli poprawności zbieranych danych.

Skontaktuj się z nami a opowiemy Ci jak wznieść Twoją organizację na wyższy poziom dzięki Google Analytics 360.

Ponad 60% naszych projektów to kontynuacja współpracy z dotychczasowymi klientami

Pomagamy firmom analizować dane i optymalizować ich obecność online. Nasi Klienci dzięki współpracy z nami zwiększają rentowność swoich organizacji i zmieniają dane w działania, które przynoszą im zysk. Dlatego wielu z nich współpracuje z nami ponownie.

„Bez wątpienia możemy rekomendować firmę Conversion jako ekspertów w dziedzinie analityki internetowej”

Dawid Sadulski
Dyrektor Wydziału E-Commerce
Zobacz referencję

„Po roku wytężonej pracy odnieśliśmy sukces: jesteśmy organizacją, w której wszystkie decyzje podejmowane są na podstawie danych”

Mariusz Janiszewski
Prezes Zarządu
Zobacz referencję

„Conversion to partner godny polecenia: na uwagę zasługuje ogromny zasób wiedzy oraz umiejętność znajdowania odpowiedzi na biznesowe pytania.”

Marta Pawlak-Dobrzańska
Manager ds. Badań i Big Data
Zobacz referencję

Przeczytaj historie sukcesu naszych klientów

Przekonaj się, jak w praktyce wygląda zaawansowana konfiguracja Google Analytics oraz jakie korzyści uzyska dzięki nim Twoja firma. Przeczytaj case studies wdrożeń analityki internetowej u naszych klientów.

Przeczytaj jak limango.pl wykorzystuje dane do zwiększania rentowności swojego biznesu i jak sprostało 5 wyzwaniom analityki internetowej.

Pobierz case study

Gotowy na nowy poziom analityki internetowej i ponadprzeciętne zyski?

Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci jak twoja firma
może zyskać dzięki Google Analytics 360.

Wypełnij formularz – oddzwonimy!

Zapoznałem się z polityką prywatności.

Zaznacz proszę checkbox, abyś mógł wysłać do nas swój kontakt.

„Zadzwonię, aby porozmawiać z Tobą o potrzebach Twojego biznesu”

Mateusz Ogonowski
Managing Partner

Conversion Sp. z o.o. | ul. Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa | Telefon: +48 22 349 26 35 | E-mail: kontakt@conversion.pl

© 2015 CONVERSION. Wszystkie Prawa Zastrzeżone

x

Pobierz najnowsze case study

Przeczytaj jak podnieśliśmy współczynnik konwersji w Reserved z pominięciem działu IT.

Pobierz case study