Ostatnia w historii Conversion edycja szkoleń otwartych z Google Analytics, Google Tag Managera oraz Optymalizacji Współczynnika Konwersji – już w dniach 16 – 19 października!

szkolenia otwarte Conversion: Google Analytics, Tag Manager, Optymalizacja Współczynnika Konwersji 16-19 października 2017

To już ostatnia edycja szkoleń otwartych Conversion! Ostatnie 6 lat przekazywania wiedzy z analityki internetowej i optymalizacji konwersji było dla nas wspaniałą przygodą. Obecnie chcemy jednak skoncentrować się na wykorzystaniu naszej wiedzy do napędzania wzrostu sklepów e-commerce w ramach naszego produktu Growcode. Nie przegap ostatniej szansy, aby pozyskać wiedzę od ekspertów Conversion!

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie analityki internetowej oraz optymalizacji stron internetowych serdecznie zapraszamy na naszą ostatnią edycję szkoleń, która odbędzie się w dniach 16-19 października w Warszawie. Na zajęciach omawiane są zagadnienia z Google Analytics (poziom średniozaawansowany oraz poziom zaawansowany), Google Tag Manager oraz Optymalizacji Współczynnika Konwersji. Zapisz się na szkolenia Conversion i odbierz darmowy audyt, godziny konsultacyjne i aż do 15% rabatu na wybrany pakiet szkoleń!

Czego możesz nauczyć się na naszych szkoleniach?

Na szkoleniach między innymi nauczymy Cię jak:

  • mierzyć realizację celów biznesowych, które stawiasz przed swoją witryną,
  •  zwiększać ROI z prowadzonych działań marketingowych,
  •  opracowywać rekomendacje dla Twojego serwisu na podstawie rzetelnych danych,
  •  wykonywać zaawansowane analizy z wykorzystaniem najnowszych i niestandardowych funkcji,
  •  przeprowadzać testy A/B za pomocą najlepszych narzędzi,
  •  dobrze analizować współczynnik konwersji,
  •  dokładnie przebiega proces optymalizacji współczynnika konwersji w oparciu o prawdziwe przykłady i case-studies

Wszystkie informacje organizacyjne oraz cały program szkoleń znajduje się na naszej stronie.

Poznaj również opinie o naszych szkoleniach uczestników poprzednich edycji:

Szkolenia pomogły mi zrozumieć w jaki sposób działają narzędzia z analityki internetowej i jak je wykorzystać w odniesieniu do swojej witryny. Wiedza podana w przystępny sposób, obszerne prezentacje i możliwość uzyskania odpowiedzi na zadane pytania – to było dla mnie szczególnie cenne. Duży plus za obsługę klienta zarówno przed i po szkoleniu. Z pełnym przekonaniem mogę polecić ofertę szkoleń organizowanych przez Conversion.

Jakub Sergiel, Dyrektor działu sprzedaży i marketingu WITALNI

Dzięki szkoleniu mogłam zrozumieć, na jakiej zasadzie wszystko działa, do czego jest przydatne, oraz jak pracować z GTM, aby był jak najbardziej skuteczny. Tworzenie kontenera zostało pokazane od podstaw, wszystko pokazane na rzeczywistych przykładach, każdy miał okazję sam od postaw stworzyć w pełni działające kontenery. Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze, prowadzący wykazał się przede wszystkim cierpliwością i zaangażowaniem, dzięki czemu szkolenie mogę ocenić na bardzo dobre.

Emilia Choina, Marketing Manager MIVO Shoes Shop On-Line

Podczas dotychczasowych edycji udało nam się przeprowadzić szkolenia dla ponad 1000 osób! Dołącz do grona zadowolonych uczestników i zarejestruj się już dziś!

Co jeszcze możesz zyskać dzięki naszym szkoleniom?

  • Każdy z uczestników szkolenia z Google Analytics oraz Google Tag Managera ma zagwarantowane przeprowadzenie darmowego audytu Google Analytics dla wybranej witryny. Koszt przeprowadzenia takiego audytu w regularnej cenie wynosi aż 1000zł.
  • Dodatkowo oferujemy również godziny konsultacyjne z wybranym trenerem, podczas których możesz omówić wszystkie interesujące Cię tematy.

Plan naszych szkoleń:

Szkolenia mają następujące terminy:

16.10.2017—Google Analytics poziom średniozaawansowany, prowadzący Mateusz Dałek
17.10.2017—Google Analytics poziom zaawansowany, prowadzący Mariusz Michalczuk
18.10.2017—Google Tag Manager poziom podstawowy i średniozaawansowany, prowadzący Mariusz Michalczuk
19.10.2017—Optymalizacja Współczynnika Konwersji, prowadzący Paweł Ogonowski

Dokładny plan znajdziesz na stronie naszych szkoleń.

Informacje organizacyjne:

Kiedy? 16-19 października 2017 w godz. 9.00-17.00
Gdzie? Centrum Szkoleniowe Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie (przy metrze Świętokrzyska)

Jest to ostatnia szansa, aby pozyskać porządną dawkę wiedzy od naszych trenerów, dlatego nie czekaj i zapisz się już dziś, ponieważ z każdym dniem pozostaje co raz mniej miejsc! 

Ewa

Autor: Ewa

Ewa w Conversion zajmuje się administracją, realizacją projektów marketingowych oraz wsparciem sprzedaży. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Administracja. Prywatnie miłośniczka muzyki, śpiewu i filmu.

x

Pobierz najnowsze case study

Przeczytaj jak Limango Polska wykorzystuje potencjał analityki internetowej w swojej organizacji.

Pobierz case study
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapraszamy na praktyczne szkolenia z Google Analytics, Google Tag Managera i Optymalizacji Współczynnika Konwersji – Warszawa 5-8 czerwca 2017

Chcesz poznać i nauczyć się jak efektywnie wykorzystać Google Analytics i Google Tag Manager do pomiaru realizacji celów biznesowych, które...

Zamknij