Szkolenia z Google Analytics, Google Tag Managera i Optymalizacji Konwersji 13-16 marca 2017, WARSZAWA

Zarejestruj się już dziś »

W tym co robimy, jesteśmy naprawdę dobrzy. Dlatego mieliśmy okazję pracować dla najlepszych marek. Pomogliśmy firmom z różnych branż podejmować decyzje oparte o dane oraz zwiększyć współczynnik konwersji, co bezpośrednio przełożyło się na wzrost ich przychodów.

Zakres współpracy: 

Zmieniamy dane w zyski

Poznaj opinie naszych Klientów, którym pomogliśmy wykorzystać potencjał analityki internetowej do zwiększenia ich zysków.

„Po roku wytężonej pracy odnieśliśmy sukces: jesteśmy organizacją, w której wszystkie decyzje podejmowane są na podstawie danych”
Mariusz Janiszewski
Prezes Zarządu
Zobacz referencję
„Conversion to partner godny polecenia: na uwagę zasługuje ogromny zasób wiedzy oraz umiejętność znajdowania odpowiedzi na biznesowe pytania.”
Marta Pawlak-Dobrzańska
Manager ds. Badań i Big Data
Zobacz referencję
„Podczas współpracy specjaliści z Conversion zdążyli przyzwyczaić nas do wysokiej jakości doradztwa biznesowego, trafnych ekspertyz i sprawnej komunikacji.”
Konrad Wojciechowski
Analityk Biznesowy
Zobacz referencję

Jesteś ciekawy jak wykorzystać potencjał analityki internetowej do optymalizacji obecności on-line? Przeczytaj historie sukcesów naszych Klientów.

Podnosimy przychody bez zwiększania wydatków na reklamę

Dzięki współpracy z nami Nasi Klienci poprawili współczynnik konwersji swoich serwisów, który przełożył się na trwały wzrost przychodów:

„Profesjonalne podejście specjalistów Conversion oraz szeroka wiedza z zakresu optymalizacji konwersji sprawiają, że współpracę będziemy kontynuować.”
Damian Lüdke
Dyrektor ds. Marketingu Internetowego
Zobacz referencję
„Jak najkrócej scharakteryzować Conversion? Najwyższe kompetencje, imponujący know-how, elastyczne podejscie i ponadprzeciętne zaangażowanie.”
Justyna Dziegieć
Marketing Communications Manager
Zobacz referencję
„Współpraca z Conversion zaowocowała wzrostem współczynnika konwersji, który potwierdziły testy A/B. Wynik jest dowodem na pełną skuteczność zespołu.”
Jakub Milewski
Ecommerce coordinator
Zobacz referencję

Chcesz zobaczyć w jaki sposób przeprowadzamy skuteczne projekty optymalizacji współczynnika konwersji? Przeczytaj historie sukcesów naszych Klientów.

Uczymy w efektywny sposób

Zobacz, jak Nasi Klienci oceniają szkolenia z zakresu analityki internetowej i optymalizacji konwersji, organizowane przez Conversion:

„Conversion to kopalnia wiedzy o analityce internetowej i optymalizacji konwersji. Dzięki konsultantom zdecydowanie lepiej posługujemy się narzędziami analitycznymi”
Marzena Mikołajczyk
Specjalista ds. marketingu
Zobacz referencję
„Wszystkim zastanawiającym się nad współpracą z Conversion zdecydowanie ją rekomendujemy. Zespół spełni Państwa oczekiwania.”
Izabela Dauksza
Z-ca Dyrektora ds. Transakcji i Usług
Zobacz referencję
„Chciałbym polecić szkolenia realizowane przez Conversion z zakresu analityki internetowej, ze względu na wysoką jakość i szeroką wiedzę prowadzących.”
Jakub Kowalik
Growth Hacker
Zobacz referencję

Chcesz wziąć udział w naszych szkoleniach? Zobacz, kiedy organizujemy najbliższą edycję.

Szukasz szkoleń dedykowanych? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę szkoleń, które dopasujemy do potrzeb i umiejętności Twojego zespołu.

A może kolejne case study napiszemy razem?

Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci jak twoja firma
może zyskać dzięki danym.

Wypełnij formularz – oddzwonimy!

„Zadzwonię, aby porozmawiać z Tobą o potrzebach Twojego biznesu”

Mateusz Ogonowski
Managing Partner

x

Pobierz najnowsze case study

Przeczytaj jak Limango Polska wykorzystuje potencjał analityki internetowej w swojej organizacji.

Pobierz case study
// 2 dpd testowe PO do wyrzucenia po 20.10.2016