Szkolenia z Google Analytics, Google Tag Managera i Optymalizacji Konwersji 13-16 marca 2017, WARSZAWA

Zarejestruj się już dziś »

Postaw na rozwój w branży z gigantycznym potencjałem

Nasz cel to sprawienie, aby firmy podejmowały kluczowe decyzje biznesowe w oparciu o dane. Podoba Ci się taka wizja? Dołącz do nas i razem z nami buduj wyjątkową firmę. Jako specjalista możesz się rozwijać w dziale analityki internetowej lub optymalizacji konwersji. Poszukujemy też project managerów oraz osób odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing.

Analityka internetowa

Analityka internetowa to wdrożenia i konfiguracja narzędzi analitycznych, podczas których uczymy organizację, jak powinna wykorzystywać dane płynące ze stron internetowych, a także analiza danych i wyciąganie z nich wniosków.

Potrafisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski? Masz bakcyla w kierunku IT? Rozpocznij karierę w analityce internetowej.

Optymalizacja konwersji

Podczas optymalizacji konwersji usprawniamy serwisy internetowe pod kątem użyteczności oraz komunikacji marketingowej, tak aby zwiększyć ich efektywność przy niezmienionych nakładach na promocję.

Chcesz projektować interfejsy, tworzyć komunikację marketingową oraz przeprowadzać testy A/B? Rozpocznij karierę w Dziale Optymalizacji Konwersji.

Dołącz do grona stale rozwijających się pasjonatów

W Conversion mamy zasady, których solidnie przestrzegamy. Uwaga: to nie są puste słowa. To wartości, którymi kieruje się każdy z nas.

Pasjonujemy się naszą pracą

Pasjonujemy się naszą pracą, właśnie dlatego jesteśmy mocno do niej zmotywowani. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko i z satysfakcją zbieramy owoce naszych wysiłków.

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy i zawsze będziemy

Nie interesuje nas bycie w czymś dobrymi. My chcemy być najlepsi. Prezentacja, spotkanie ropoczynające projekt, test A/B, wpis na naszego firmowego bloga – obojętne co robimy, zawsze robimy to najlepiej jak jest to tylko możliwe.

Jesteśmy szczerzy, otwarci i przyjacielscy

Obojętnie co robimy, zawsze traktujemy siebie nawzajem tak jakbyśmy chcieli aby traktowano nas samych. Jesteśmy szczerzy, otwarci i przyjacielscy, aby wspólna praca dawała każdemu z nas satysfakcję.

Jesteśmy jak Chris Gardner

Napędza nas chęć ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i nigdy się nie poddajemy – nawet jeżeli sprawy nie idą po naszej myśli. Jesteśmy przedsiębiorczy i wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Uparcie dążymy do wyznaczonych celów i je osiągamy.

Nasze wartości są spójne z Twoimi i chciałbyś pracować zgodnie z nimi?
Dołącz do nas!

Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz?

Na pewno spodoba Ci się to, że pracując z nami staniesz się jednym z nielicznych ekspertów z zakresu analityki internetowej i optymalizacji konwersji. Jesteśmy małą firmą, ale pracujemy dla największych klientów – dlatego w Conversion będziesz mieć ogromne znaczenie.

Ty = ekspert

To fajne uczucie, kiedy ma się pewność, że w tym co się robi, jest się najlepszym. Dołącz do nas i zobacz jak to jest – zainwestujemy w Ciebie dziesiątki godzin coachingu i szkoleń wewnętrznych, a także zapewnimy dostęp do naszej wiedzy wyniesionej ze zrealizowanych projektów.

Doradzasz dla największych

Już od pierwszych chwil będziesz pracował dla największych firm na polskim rynku (tak, tak… mamy na myśli projekt dla banku, międzynarodowej korporacji albo dużego e-commerce), optymalizując ich obecność online.

Masz duże znaczenie

Jesteśmy małą firmą, więc każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój Conversion. To gwarancja, że każdy dzień będzie dla Ciebie pełen satysfakcji.

Prawdziwie elastyczny czas pracy

Oceniamy efekty Twojej pracy a nie liczbę godzin spędzonych w biurze. W piątek chcesz mieć wolne, bo planujesz wypad w góry? Daj nam tylko wcześniej znać i załatwione.

Twój własny MacBook Pro

Chcemy żeby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością. Właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy.

Pracujesz w fajnej atmosferze

Nasze biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku – jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na pufie, przegryźć firmowe owoce, przedyskutować nurtujące Cię problemy podczas piątkowego lunchu albo dokopać komuś w FIFĘ 🙂

W zdrowym ciele zdrowy duch 

Wspominając o firmowych lunchach.. Jeżeli czujesz, że kolejna pizza to trochę za dużo zawsze możesz zrzucić kilogramy wykorzystując kartę Multisport Pro. Albo przynajmniej przegryźć owoce, które są dostępne bez limitu w naszej kuchni.

Ubezpieczenie zdrowotne

Chcemy, aby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi – dlatego też otrzymujesz pełne ubezpieczenie zdrowotne Medicover.

Co oznacza fajna atmosfera? Zobacz jak pracujemy na co dzień:

Mateusz Dałek
Head of PM Department

„Współpracując z Conversion, współpracuję z największymi markami online w Polsce i na świecie, obserwując z satysfakcją realny wpływ naszych działań na ich kondycję.”

Agnieszka Fluder
Junior Web Analyst

„W Conversion zawsze coś się dzieje. W tej firmie poświęca się więcej czasu na rozwój pracownika niż gdziekolwiek indziej, a codzienna praca jest pełna wyzwań :)”

Damian Rams
Conversion Rate Optimizer

„W Conversion wszyscy naprawdę się lubimy i wspieramy, jednocześnie dając z siebie wszystko. To sprawia, że codzienna praca jest niezwykle satysfakcjonująca.”

Sprawdź aktualne oferty pracy

New Business Representative

Kochasz sprzedaż i uderzanie do potencjalnych Klientów? Budujemy zespół sprzedażowy i poszukujemy energicznych osób na stanowiska New Business Representative, które uwielbiają generować leady i zamykać sprzedaż.

Zobacz ofertę
x

Pobierz najnowsze case study

Przeczytaj jak Limango Polska wykorzystuje potencjał analityki internetowej w swojej organizacji.

Pobierz case study
// 2 dpd testowe PO do wyrzucenia po 20.10.2016